Pri návšteve predajne sa prosím riaďte príslušným nariadením v zmysle VYHLÁŠKY Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Ďakujeme

Prečo Weber?

 

Vynález kotlového grilu

História - fakty

Technológia výroby

Dlhoročná záruka

 

Spoločnosť Weber-Stephen Products Co. so sídlom v americkom Chicagu je svetovým výrobcom špičkových grilov a ich príslušenstva.

Už od roku 1952, kedy George Stephen vynašiel prvý kotlový gril, je značka Weber® lídrom a stále tiež najväčším inovátorom medzi výrobcami grilov.

Práve kotlový gril Weber® určuje už dlhšie ako päť desaťročí tvar kvalitných grilov. A práve tento robustný, avšak dnes už veľmi elegantný gril vytvoril kultúru vonkajšieho varenia. Je zosobnením spoločnosti, ktorá dôverovala svojim vlastným produktom dlho predtým, ako bola všeobecne prijatá a ako si uvedomila, že vytvorila svetovú ikonu grilovania - kotlový gril Weber.

Zároveň je značka Weber® jednou z najnapodobňovanejších značiek na svete. Originál je však len jeden a iba Weber vám garantuje špičkovú kvalitu všetkých svojich grilov.

Odkaz Georga Stephena je vidieť i dnes, cez jeho dvanásť detí, ktoré vychoval a ktoré teraz pokračujú v jeho práci v spoločnosti Weber-Stephen. Možno práve preto, že za značkou Weber sa skrýva stále rodinná firma, dokáže dať niečo čo iné značky nedokážu. Sľubujeme, že ak raz skúsite grilovanie s akýmkoľvek z grilov Weber, už nikdy nebudete chcieť iný.

Grilovaním s Weberom sa z fanúšika grilovania stáva majster....

 

Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
DPD
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím