Gril na drevené uhlie

Gril na drevené uhlie

Original je naozaj iba jeden a na kvalite skutočne záleží.

Je víkend, Vaši hostia už čoskoro dorazia a grilovacie menu máte už naplánované. Máte čas zaoberať sa detajlamy, zapáliť gril na drevené uhlie, vychutnať si vôňu a praskanie brikiet. A neskôr sa úplne ponoríte do atmosféry grilovania. Tak toto je podstata grilu na drevené uhlie.

A teraz sa poďme na gril pozrieť trošku detajlnejšie.

Poklop a kotol je vyrobený z kvalitnej ocele z USA, porcelánom smaltovaný zvonku aj zvnútra. To zaručuje dosiahnutie tých najlepších tepelných vlastností a ochranu proti korózii. Aj preto spoločnosť Weber dáva až 10 ročnú záruku na prehrdzavenie.

Hliníkové vetracie prieduchy, poskytujú prúdenie vzduchu pre dokonalé spalovanie paliva. Horné a spodné vetracie otvory, by mali byť obecne otvorené, aby sa zachovalo spalovanie brikiet, či dreveného uhlia. Teplota by sa mala regulovať iba otvorom na väku grilu a to je otváraním, alebo zatváraním. Keď skončite s grilovaním, prieduchy zatvorte a tým pádom zadusíte aj nedohorené palivo.

Madlo grilu je vyrobené z nylonu, ktorý vydrží akékoľvek počasie. Niektoré modely grilov Weber majú na madle zabudované háčiky na vešanie grilovacieho náradia.

Čistiaci systém One-Touch je patentovaný systém spoločnosti Weber, ktorý jednoduchým pohybom rúčky ,dostane popol z grilu do popolníka. Taktiež s jeho pomocou regulujete prívod vzduchu do ohniska grilu.

Palivové nádoby Char-Basket, držiaky dreveného uhlia, alebo brikiet, pomáhajú zadržiavať drevené uhlie, alebo brikety na mieste v súlade s požadovaným postupom pri grilovaní. Rôzne modely grilov na drevené uhlie majú buď palivové prepážky, alebo palivové nádoby.

Rošty, jedna z najdôležitejších súčasti grilu.Sú skonštruované s robustného materialu, ktorý vydrží roky grilovacích sezón. Grilovacie rošty sú odolné voči korózii s jednoduchou údržbou. Spoločnosť Weber používa vo svojich griloch na brikety a drevené uhlie rošty o priemere 37,47,57 a 67 cm.

Komentáre0
Napísať komentár
Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
DPD
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím