Gril Weber Summit na drevené uhlie

Gril Weber Summit na drevené uhlie

Gril Weber Summit na drevené uhlie je majstrovské dielo, ktoré dokáže naozaj všetko. 

Gril Weber Summit na drevené uhlie je stvorený pre milovníkov grilovania, ktorí radi objavujú nové možnosti, posúvajú svoje hranice a chuť je pre nich najdôležitejším ukazovateľom úspechu. Grilovanie, údenie a metóda low & slow v jednom. To je absolútna špička grilov na drevené uhlie, alebo brikety od spoločnosti Weber, gril Weber Summit na drevené uhlie.

Gril Weber Summit na drevené uhlie je majstrovské dielo, ktoré dokáže naozaj všetko. Dvojpláštový kotol, ako aj poklop zo vzduchovou izoláciou, zaistí perfektnú kontrolu nad teplotou vo vnútri grilu. Samozrejmosťou je porcelánom smaltovaná povrchová úprava pre dlhú životnosť grilu. Rozpaľovanie zabezpečuje plynový Snap-Jet zapalovací systém, ktorý dokonale rozpáli Vaše brikety, alebo drevené uhlie.

V základnej výbave je nerezový rošt GBS, pre akékoľvek doplnky GBS. V poklope je integrovaná termosonda pre kontrolu teploty počas grilovania. Gril je vybavený masívnym vozíkom z pevnej a kvalitnej ocele s drôteným  košom na príslušenstvo. Extra veľký popolník zabezpečuje, pohodlné a jednoduché odstránenie popola a samozrejmosťou je aj patentovaný čistiaci systém One Touch.

Veľký pracovný stôl z nerezovej ocele, poskytne dostatočný priestor, na odkladanie a prípravu všetkého čo budete potrebovať. Prieduch v poklope zo systémom Rapidfire zabezpečuje, rozpálenie grilu aj zo zatvoreným poklopom. Navyše poklop sa otvára na pružine, čiže jednoduchá manipulácia manipulácie s kotlom grilu je samozrejmosťou.

Ďalšou súčasťou grilu Weber Summit na drevené uhlie je zásuvka na uskladnenie oceľového difúzera a priestranný zásobník na brikety, alebo drevené uhlie.

Komentáre0
Napísať komentár
Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
DPD
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím