Jednotka medzi náradím na grilovanie

Jednotka medzi náradím na grilovanie

Každý vie, že správny začiatok je polovicou úspechu.

Existuje len jeden bezpečný, jednoduchý a rýchly spôsob zapálenia Vášho grilu na drevené uhlie a to pomocou zapaľovacieho komína. Pýtate sa ako môže plechový valec dokázať zázraky? Veď kto znás ešte nezažil situáciu, že mal pripravené všetky ingrediencie na jedlo, okolo čakali hladní nedočkaví hostia a brikety sa nie a nie rozhorieť? V skutočnosti je riešenie veľmi jednoduché a je len jediná vec, ktorú potrebujete vedieť. A tou je zapaľovací komín Weber Rapidfire, odporúčaný milovníkmi grilovabnia z celého sveta.

Vďaka svojmu patentovanému dizajnu, umožňuje rýchle a bezpečné zapálenie, bez potreby akéhokoľvek tekutého zapaľovača. používa sa naozaj jednoducho, stačí ho naplniť správnym množstvom brikiet a umiestniť ho na niekoľko zapálených podpaľovacích kociek položených na palivovom rošte. Počkajte, kým sa nerozpáli vrchná vrstva a potom brikety za pomoci rukavice a manipulačnej rukoväte vysypte. A to je všetko a zároveň ste o krok bližšie k úspechu.

Viac informácii ako správne rozpáliť Váš gril Weber nájdete tu.

Komentáre0
Napísať komentár
Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
DPD
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím