Modelove rady grilov Q

Modelove rady grilov Q

Kompaktné, štýlové a moderné

Kompaktné, štýlové a moderné, grily rady Q si vytvárajú svoju vlastnú triedu.

A tešia sa veľkej popularite. Môžete si vybrať medzi rôznymi veľkosťami grilovacieho roštu, medzi plynom a elektrikou, medzi grilom s podstavcom, alebo cestovnou variantou, s naozaj širokou škálou farieb grilovacieho poklopu. Univerzálna všestrannosť v kombinácii s moderným individualizmom a známou, nekompromisnou kvalitou Weber.

Všetky plynové grily Q majú zabudovaný teplomer, Poklop a vaňa grilu je vyrobená z ľahkej a odolnej hliníkovej zliatiny. Po bokoch grilu sú praktické odkladacie plochy, ktoré je možné sklápať. Rám a stojan poskytujú optimálnu pracovnú výšku.

Všetky modelove rady grilov Q obsahujú porcelánom smaltovaný liatinový rošt, rozdelený na dve časti, takže môžete do jednej časti vložiť plný liatinový tál. Ocenený design grilu, vytvoril nový typ plynového a elektrického grilu. Design je ľahký, inovatívny a zároveň umožňuje veľu flexibilitu, všestrannosť a prenosnoť grilu Weber rady Q. Rada Q je v závislosti od modelu vybavená jedným,alebo dvoma nerezovými horákmi. Modelove rady grilov Q si proste zamilujete.

              

Komentáre0
Napísať komentár
Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
DPD
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím