Nový elektrický gril Weber Pulse

Nový elektrický gril Weber Pulse

Pulse vylepšuje moderný spôsob života

Pulse vylepšuje moderný spôsob života a umožňuje konzumentom zažiť budúcnosť grilovania. Týmto úplne novým elektrixkým grilom Vám Weber dáva možnosť grilovať pohodlne, bez problémov a s možnosťou digitálnej asistencie od expertov Weber. Kombináciou integrovaného Igrillu s pokročilou technológiou varenia a intuitívnou aplikáciou, inšpirujeme konzumentov k perfektným výsledkom. Grilovanie je teraz tak jednoduché, ako len jednoduché môže byť.

Tak teraz sa spolu poďme bližšie pozrieť na nový elektrický gril Weber Pulse, ktorý sa bude predávať v dvoch modelových radách.

A to elektrický gril Pulse 1000 s jednou výhrevnou špirálou a elektrický gril Pulse 2000 s dvoma elektrickými výhrevnými špirálami. Každý z modelov bude aj vo verzii stand, čiže na nožičkách. S duálnou grilovaciou zónou umožňuje gril Weber Pulse zo série 2000, grilovať naraz až dve rôzne jedlá pri odlišných teplotách. Na jednej polovici môžete grilovať steak na vysokej teplote a na druhej prílohu na nižšej teplote, čo doteraz na elektrických griloch možné nebolo. Led display na kontrolnom panely umožňuje presné meranie teploty a umožňuje Vám tak pripravovať jedlo stakou presnosťou ako nikdy predtým. Ďalšou novinkou je integrovaná sonda iGrill, ktorá Vám prináša ešte väčšiu kontrolu jedla od začiatku až po koniec jeho prípravy.

Grease Management Systém -  Tento  systém pomáha s odstraňovaním tuku a bol navrhnutý tak, aby zabraňoval jeho samovznieteniu. Odkvapkávací tuk, ktorý sa nevyparí, je odvedený do ktomu určenej nádoby, umiestnenej pod vaňou grilu, ktorá sa dá jednoducho vyčistiť. Grilovací rošt, vnútorné časti vani a aj nádoba na odkvapkávajúci tuk sú odnímateľné a vhodné na umývanie v umývačke riadu.

 Elektrický gril Weber Pulse bude dostupný od marca 2018.

 

Komentáre0
Napísať komentár
Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
DPD
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím