Príslušenstvo Weber

Príslušenstvo Weber

BBQ je oveľa viac, ako len o grilovaní steakov a klobás.

Na griloch Weber môžete naozaj pripravovať čokoľvek, ide len o to mať správne grilovacie príslušenstvo. Či už chcete pripravovať bravčové rebierka, šťavnatú pečienku, alebo servírovať dokonalú pizzu, žiadne obmedzenia neexistujú. So správnym príslušenstvom svôj gril zdokonalíte tak, že skutočne môžete začať objavovať svet BBQ.

A ako sa prejsť od začiatočníka k dobrodruhovi?

Nezáleží na tom koľko máte skúseností s grilovaním, ani aký máte gril. Weber ponúka množstvo pomôcok na grilovanie, všetky dokonale navrhnuté s ohľadom na funkčnosť, všestrannosť, špičkovú kvalitu spracovania, zo zámerom vytvoriť z Vás hrdinu za grilom. Máme všetky typy príslušenstva od doplnkov na zapálenie grilu, až po náradie na údržbu a jednoduché čistenie Vášho grilu. Od klieští, držiakov na špízy, pizza kameňov, liatinových roštov a taktiež pravý liatinový Wok. To všetko doplnené o štýlové vybavenie na stôl, ktoré dokreslí tú správnu grilovaciu atmosféru.

Všetko potrebné pre Vaše kulinárske dobrodružstvo nájdete tu.

Komentáre0
Napísať komentár
Nákupný košík
naša predajňa
Naše prodejna foto
spôsob doručenia
DPD
Newsletter

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookies. Súhlasím